Inwestbud Bydgoszcz

Połączenie profesjonalizmu i doświadczenia zdobywanego w ciągu niemal 22 lat działalności, daje nam  możliwość realizacji największych inwestycji i projektów w zakresie budowy obiektów handlowych, biurowych, apartamentów, hoteli oraz wysokospecjalistycznych obiektów przemysłowych

Historia firmy

Firma powstała w Bydgoszczy w 1998 r jako efekt połączenia sił dwóch braci Grzywacz, którzy kilkanaście lat niezależnie działali w wykonawstwie i projektowaniu zdobywając niezbędne doświadczenie i przygotowanie do samodzielnego prowadzenia firmy o profilu budowlanym.

Od samego początku właściciele kładli nacisk na jakość i terminowość wykonywanych prac, czego efektem było systematyczny wzrost zaufania Klientów i związany z tym stały wzrost obrotów firmy. Budowanie doświadczenia i podejmowanie się nowych wyzwań doprowadziło z czasem do możliwości podejmowania się zadań na zasadzie Generalnego Wykonawstwa oraz przejęcia władz firmy w ręce ojca braci Grzywacz Pana Zenona Grzywacza. 

 

 

Kierownikiem robót na naszych inwestycjach jest Pan Grzegorz Grzywacz, który cieszy się największym zaufaniem firmy INWESTBUD. W historii swej kariery zawodowej ma bardzo duże osiągnięcia budowlane wraz z doświadczeniem zdobytym przez lata. 

Jako największe osiągnięcie budowlane w karierze Pana Grzegorza Grzywacza był nadzór nad Wysokościowcem Lotu w Warszawie, obecny Hotel Mariot.

Inwestbud Bydgoszcz

9

Fachowa ekipa

Przy realizacji budowy domu uczestniczą tylko i wyłącznie wysoko wyspecjalizowani fachowcy z danej branży.

9

Budynki wielorodzinne pod klucz

Bogaty wybór materiałów znanych i cenionych producentów pozwala nam na stworzenie indywidualnych projektów, w oparciu o ciekawe wzornictwo.

9

Budynki użyteczności publicznej

Wykonujemy również budynki przeznaczone dla administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, opieki zdrowotnej, opieki społecznej i socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, turystyki, sportu oraz uznawane za budynki użyteczności publicznej budynki socjalne i biurowe.

Jest tylko jeden szef. Klient.                                            On może zwol­nić każ­de­go w fir­mie, od pre­ze­sa w dół – po pro­stu wy­da­jąc swoje pie­nią­dze gdzie in­dziej.

Sam Walton, założyciel i twórca sieci handlowej Wall-Mart

Napisz do nas

7 + 1 =

Lokalizacje

Biuro ul. Wojska Polskiego 65/101 85-301 Bydgoszcz

+48 52 374 84 84

Siedziba firmy ul. Orla 31/5 85-301 Bydgoszcz

+48 511 948 285

biuro@inwestbud-bydgoszcz.pl